2011.02.21.-25. - Sítúra

Izgatottan vártuk az osztállyal, hogy február 21-e legyen, mert sítúrára indultunk Kokavára. Igaz nem az egész osztály várta ezt a napot, pár tanuló ugyanis itthon maradt.

Reggel 8-ra kellett az iskolába lennünk. A bőröndjeinket felpakoltuk a buszba, elfoglaltuk a helyünket, és már indultunk is. Kitérőt tettünk Nyékre is, mivel az ottani iskolából is jöttek velünk gyerekek, akikkel együtt 34-en voltunk. Ahogy megérkeztünk, kipakoltuk a bőröndjeinket, és felvittük a szállásunkra, amelyekbe a tanárok beosztottak minket. Kipakoltunk és mentünk felmérni a sípályát. Másnap reggel már síeltünk: először a „nyuszipályán”, utána következett már a „haladópálya”, amelyre csak csütörtökön és pénteken mentünk, mivel ez meredekebb pálya volt. Persze, akik már voltak tavaly, azok már a meredekebb pályán mehettek mindjárt.

Nagyon élvezte mindenki a síelést, de a legfontosabb, hogy mindenki megtanult síelni. Jövőre is szeretnénk menni, ha lesz rá lehetőségünk!

Klacso Stella 7. osztályos tanuló