2016.03.10. - Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny járási fordulója

Iskolánk alsós tanítói és felsõs magyartanárai a versenykiírásnak megfelelõen felkészítették diákjainkat a megmérettetésre. A szavalóverseny iskolai fordulóját 2016. február 11-én rendeztük meg. Az iskolai rendezvényünkön nagy érdeklõdésnek lehettünk szem- és fültanúi. A járási fordulóra a Balassi Bálint Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskolában került sor Ipolynyéken. A tanulók szebbnél szebb versekkel, szavalatokkal kápráztatták el a hallgatóságot! Igazi élmény volt e színvonalas programon részt venni! Köszönjük a felkészítõ tanárok irányítását, segítségét; a szülõk támogatását, s a segítségnyújtást az otthoni gyakorlásban!

Laczkovszký Denisa

A Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny járási fordulójának eredménye-Ipolynyék PDF formátumban


Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére