2021.10.27. - Egészséges életmód napja

Fiatalon kell elkezdeni azokat az ismereteket megosztani, amelyek az egészség megőrzésének a kulcsai. Azaz nagyon fontos szemléletváltásra van szükség az egészségmegőrzés vagy az egészség-tudatosság szempontjából. Ezzel a céllal tartottuk meg 2021.10.27-én Az egészséges életmód napját, mely során a sokrétű szemléletformáló program segítségével az egészség- és környezettudatos életmódra hívtuk fel diákjaink figyelmét. Olyan helyzetekkel, programokkal, előadásokkal, amelyek ösztönzik, ösztönözni fogják tanulóinkat a helyes táplálkozásra, a mozgásra, az egészségvédelem és a környezetvédelem fontosságára. Célunk az volt, hogy népszerűsítsük az egészségtudatos gondolkodást, az iskolai élményszerű mozgástevékenységeket, valamint az, hogy újra együtt közösségben tapasztalják meg tanulóink a sportolás örömét. Reméljük, hogy tanítványaink az itt szerzett ismeretek segítségével tudatosabban figyelnek majd egészségük védelmére.

-csb-

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére