2022.10.04. - FF30-Sportversenyek-Ipolyság

Örömmel tettünk eleget az FF30 Kupára való meghívásnak Ipolyságon. A 30 éves iskola sportversenyt szervezett három számban: futball, kiütő és asztalitenisz. Iskolánk diákjai kiütőben és pingpongban harcoltak a helyezésekért és végül nem is olyan rosszul!!! Ede magabiztosan verte a pingpongos mezőnyt és megérdemelten lett aranyérmes!!! Ricsike a csoportjában keményen harcolt, de sajna a szerencse ma nem állt mellé, mivel egy szetten múlt a továbbjutása! Veró és Laura szintén a csoportban fejezték be a küzdelmeiket /siettek kiütőzni!!!Kiütőcsapatunk pedig ismét a döntőben botlott meg, de az ezüstérem is szépen csillog!!! A csapatot képviselte: Maya, Jessica, Abigél, Flóra, Kincső, Rebeka, Csenge, Lizi, Veró és Laura! Hatalmas gratula srácok és sráclányok!!!

Stricho József

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére