Felhasználási feltételek

Az Ipolyi Arnold Alapiskola oldalain megjelenő tartalmak a Nevezd meg!-Ne add el!-Így add tovább! 3.0 Unported licence szerint érhetőek el, ahol ezt másképp nem jelezzük az oldalainkon megjelenő tartalmaknál. Röviden összefoglalva a licencet: a tartalmak szabadon másolhatóak, terjeszthetőek, megjeleníthetőek és előadhatóak, készülhet rájuk építve új alkotás, mindaddig, amíg az eredeti szerző neve feltüntetésre kerül, nem kereskedelmi tevékenységről van szó, és új tartalom esetén ugyanezen licenc vonatkozik arra is. Ezen rövid összefoglalás természetesen nem helyettesíti a licenc teljes szövegét amely a Creative Commons honlaplán olvasható teljes egészében.

Az oldalon lévő bejegyzések, képek és más publikált anyagok minden esetben a feltüntetett szerző tulajdonát képezik (amennyiben nincs feltüntetve, vagy anonim beküldésből származik, akkor az Ipolyi Arnold Alapiskola tulajdonát képezi).