Április 30-án a Föld természeti környezetének megóvására hívtuk fel a figyelmet. Idén ez a világnap is más megvilágításba került, hiszen a világban zajló koronavírus-járvány is megmutatta, hogy figyelnünk és vigyáznunk kell magunkra, egymásra, a Földre és a vízkészletünkre.