2023. 10. 16. – 2023. 10. 20. – Ipolyi 200 – képzőművészeti verseny
16-án sor került rajzversenyünk kiértékelésére, amelyet az Ipolyi 200 ünnepség alkalmából szerveztünk. Gyönyörű, fantáziadús rajzok születtek. A zsűri elnökének, Molnár Margitnak nehéz dolga volt az elbírálásban. Így méltatta a résztvevőket: „Igazi géniuszok ritkán születnek, de alkotók lehetünk mindannyian. Alkotni bárhol lehet: otthon, a kertben, a színpadon, a természetben… A folyamat fontosabb, mint az eredmény. Az alkotást lehet kritizálni, de az élmény, amit az alkotás nyújt, a miénk, azt senki sem veheti el.” Köszönjük Gitka néninek a kiértékelését! Minden résztvevőnek pedig gratulálunk, és további szép eredményeket és kreatív alkotást kívánunk!









