2019. 06. 18 – 2019. 06. 19. – Kirándulás – Párkány – 9. osztály

2019. június 18-19-én a mi végzős, 9.-es osztályunk egy utolsó közös kiránduláson vett részt. Úti célunknak Párkányt választottuk, ahová vonattal jutottunk el, ami számunkra már magában is egy élmény. A nap folyamán sokat fürödtünk, pihentünk, és rengeteget nevettünk. Nem hagyhattuk ki a Duna-parti sétát sem, mely során megcsodáltuk a két országot összekötő hidat /Mária – Valéria híd/ és a csodálatos esztergomi bazilikát. Az estét a szállodában folytattuk és mondhatom, hogy igazán jó hangulatban telt az éjszaka. Az egész kiránduláson szuperül éreztük magunkat, és fantasztikus élményeket szereztünk.

Penke Lívia, 9.-es tanuló