Az ötödik osztály egy nagyon jól sikerült osztálykiránduláson van túl. Egy kis sportolás (Cyberjump) és mozizás mellett nem maradhatott el a pizza sem. A gyerekek rengeteg új élménnyel gazdagodtak. Szerencsére nem történt semmi sérülés, baleset, mindenki épségben hazaért. Szuper volt!!!