2022. 09. 19. – 2022. 09. 23. – Úszótanfolyam – Gyűgy

Iskolánk hatodikos diákjai ötnapos úszótanfolyamon vettek részt. A tanfolyam végére mindenki elsajátította az úszás alaptechnikáit. A tanfolyam nagyon jó hangulatban telt, az idő is nekünk kedvezett. Sétáltunk, túráztunk a helyi erdőben és sütögettünk a panzió kertjében. Nagyon szép hetet tudhatunk magunk mögött. Köszönjük szépen Stricho tanító bácsinak a szervezést és a szponzoroknak a támogatást.