A búcsúzó osztályom uccsó partizása Budapesten! Kicsit lazábbra vettük a napot! Laserforce, Frei coffee, meki, Starbucks, mozi, pláza, haverok, buli és fanta! Remélhetöleg lesz ismét mire emlékezni csajok és srácok! Még pár nap és ballagunk!!! Arrivederci!!!