2012. 01. 15. – Asztalitenisz-bajnokság
Iskolánk tornaterme volt a helyszíne a hagyományos falusi asztalitenisz-bajnokságnak. A felnőttek versenyében 11-en, míg a junior kategóriában 12 versenyző mérte össze erejét. A torna a felnőtteknél iskolánk volt diákja, Molnár Dávid győzelmével végződött, 2. helyen Kukučka József, a harmadikon pedig Csíri Gábor végzett. Az ifjúsági kategóriában az idei évben volt a legtöbb versenyző. A helyenként szemet gyönyörködtető, hosszú labdamenetekkel tarkított mérkőzések során a következő végeredmény született:
- 1. helyezés – Németh Márton
- 2. helyezés – Súth Ákos
- 3. helyezés – Nagy Dominik









