2024. 05. 17. – …Rímek közt… – az állatok világában – versmondó verseny
2024. május 16-án került megrendezésre a balassagyarmati Madách Imre Városi Könyvtárban a fent említett versmondó verseny. A szép számban megjelent versenyzők több kategóriában mérték össze tudásukat, verseikkel az állatok szeretetére buzdították a hallgatóságot.
A versmondóknak háromtagú zsűri előtt kellett bizonyítaniuk versmondói tehetségüket.
Iskolánkat három tanuló képviselte, akik mindhárman eredményesen szerepeltek:
- Villám Levente – 1. osztályos tanuló – 3. helyezést ért el
- Feterik Noe – 3. osztályos tanuló – 3. helyezést ért el
- Molnár Márton – 4. osztályos tanuló – 1. helyezést ért el
Mindannyiuknak szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk!









