2024. 05. 17. – …Rímek közt… – az állatok világában – versmondó verseny

2024. május 16-án került megrendezésre a balassagyarmati Madách Imre Városi Könyvtárban a fent említett versmondó verseny. A szép számban megjelent versenyzők több kategóriában mérték össze tudásukat, verseikkel az állatok szeretetére buzdították a hallgatóságot.

A versmondóknak háromtagú zsűri előtt kellett bizonyítaniuk versmondói tehetségüket.

Iskolánkat három tanuló képviselte, akik mindhárman eredményesen szerepeltek:

  • Villám Levente – 1. osztályos tanuló – 3. helyezést ért el
  • Feterik Noe – 3. osztályos tanuló – 3. helyezést ért el
  • Molnár Márton – 4. osztályos tanuló – 1. helyezést ért el

Mindannyiuknak szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk!