2009. 01. 28. – Nyitraperjés – Prašice: Szlovákiai alapiskolák országos bajnokságának döntője – KalokagatiaIng. Molnár Barnabás2009. 01. 28.LövészkörCsapatunk az országos 2. helyezést szerezte meg: Molnár Benedek, Pap Attila és Nagy Sándor összeállításban.Egyéniben Molnár Benedek az ország 3. legjobb lövője lett.További képek az eseményről Előző Bejegyzés 2009. 01. 24 - 2009. 01. 25. - Vágselye - Šaľa, Ifjúsági nemzeti liga - Národná liga mládeže Következő Bejegyzés 2009. 02. 03. - Alsófehérkút - Príbelce: járási lövészliga négy fordulós verseny