2025. 05. 14. – Siker a Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen

Iskolánk több diákja is bekapcsolódott a versenybe. Bálint Bence – 4. osztályos tanuló – nemcsak közülük emelkedett ki, hanem országos szinten is, mert országos 2. helyezést ért el. Bencének sikerült megismételnie a tavalyi fantasztikus helyezését! Köszönettel tartozunk Dobos Mónikának és Hlavács Ferencnek a felkészítésért. Gratulálunk, Bence!!! Jövőre megcélozzuk az ELSŐ helyet.