2011. 11. 08. – Sajó Sándor-emléktáblát avattak JászberénybenMgr. Németh Ágota2011. 11. 08.KirándulásokVissza a kapcsolódó cikkhez Előző Bejegyzés 2011. 10. 18. - Kirándulás - Mohi - Atlantis - 7. ,8. ,9. osztály Következő Bejegyzés 2012. 02. 27. - 2012. 03. 02. - Sítúra