2009. 12. 30. – Alsófehérkút – Príbelce: Silvestrovská diabolkaIng. Molnár Barnabás2009. 12. 30.LövészkörVissza a kapcsolódó cikkhez Előző Bejegyzés 2009. 12. 16. - Zsély - Želovce: járás bajnoka Következő Bejegyzés Lövészet - edzés a 2008/2009-es tanévben, 2. rész