2024. 02. 09. – Gyilkosság a színházban – rendhagyó angol óra
A 9. osztályosok ( Lizi, Brigi, Csenge, Tomi) angol nyelven készítettek színházi előadást iskolánk számára. Terveztek, szerveztek, fordítottak, gyakoroltak… teljes erőbedobással készültek minden órára. Köszönet illeti még Tomi tanító bácsit, aki remekül alakította a gengszter/színész figuráját, Mayát a narrációért és Ádámot a hangmérnök szerepéért! Mindenki fantasztikus volt! Megérdemelték a vastapsot és a gratulációkat is!☺









