2011. 06. 22. – Selmecbánya – 4. osztályIng. Molnár Barnabás2011. 06. 22.KirándulásokTovábbi képek az eseményről Előző Bejegyzés 2010. 06. 25. - Ipolyszalka, Nőtincs és Veresegyháza - 1-2. osztály Következő Bejegyzés 2011. 06. 23. - Kirándulás - Vadászlak - 5. osztály