2011. 06. 23. – Kirándulás – Vadászlak – 5. osztályIng. Molnár Barnabás2011. 06. 23.KirándulásokTovábbi képek az eseményről Előző Bejegyzés 2011. 06. 22. - Selmecbánya - 4. osztály Következő Bejegyzés 2011. 06. 27. - Kirándulás - Vadászlak - 3. osztály