2011. 06. 27. – Kirándulás – Vadászlak – 3. osztályIng. Molnár Barnabás2011. 06. 27.KirándulásokTovábbi képek az eseményről Előző Bejegyzés 2011. 06. 23. - Kirándulás - Vadászlak - 5. osztály Következő Bejegyzés 2011. 06. 28. - Kirándulás-Ipolypart - 4. osztály