2023.04.17. - Lövészverseny - Szliács - az Andrej Sládkovič alapiskola igazgatójának díjáért

A Szlovák Köztársaság Oktatásügyi, Tudományos, Kutatási és Sportminisztériuma, valamint a Szlovák Sportlövő Szövetség támogatásával Szlácson megrendezett lövészversenyen az "Andrej Sládkovič alapiskola igazgatójának díjáért", iskolánk tanulói is képviselték a Nagykürtösi járást és természetesen az Ipolybalogi Ipolyi Arnold Alapiskolát.

A versenyen 14 iskola több, mint 80 versenyzője mérte össze tudását. Az idősebb tanulók kategóriájában Zvara János, Zvara Márk és Pobori Dóra az igen szoros csapatversenyben a 3. helyet szerezték meg.

Egyéniben Zvara János az idősebb tanulók kategóriájában nagyszerű teljesítménnyel az 1. helyen végzett.

Minden versenyzőnek szívből gratulálunk.

Ing. Molnár Barnabás

Andrej Sládkovič alapiskola igazgatójának díjáért - Szliács - eredmények PDF formátumban