2018. 04. 13. – Szlovákiai alapiskolák országos bajnokságának döntője – Komáromszentpéter

Végetért a lövészbajnokság. Az országos döntőben iskolánkat és a besztercebányai kerületet egyéniben Velebný Réka képviselte. Az izgalmas versenyről ha éremmel nem is, de új tapasztalatokkal tértünk haza. Gratulálunk!