2011.03.24. - Tompa Mihály szavalóverseny - országos elődöntő


2011. március 24-én Ipolynyéken került sor a Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny országos elődöntőjére. Az ünnepélyes megnyitót követően a verseny két helyszínen zajlott hat kategóriában. A résztvevőket kategóriánként három-háromtagú szakmai zsűri értékelte és minősítette. Az eredményhirdetés előtt a versenyzők egyenként kikérhették a zsűritagok véleményét, tanácsait, az előadásukkal kapcsolatos meglátásait. Iskolánkat ezen a fordulón öt tanuló képviselte. A következő eredmények születtek:

Iskolánk díjazottjai:

I.kategória (1-3.évfolyam)

Vers

Ivanics Nikolett – bronzsávos besorolás

Próza

Oroszlány Natália – bronzsávos besorolás

II.kategória (4-6.évfolyam)

Vers

Pásztor Angelika – ezüstsávos besorolás

Próza

Zolcer Gábor – bronzsávos besorolás

III.kategória (7-9.évfolyam)

Vers

Molnár Nicolette – bronzsávos besorolás


Gratulálunk a szép teljesítményhez!


Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére