2012.05.13. - Anyák napja Ipolybalogon


A Csemadok Ipolybalogi Alapszervezete és az alapiskola közös szervezésében került sor május második vasárnapján a hagyományos anyák napi műsorra, amely Balogh Gábor, a Csemadok NTV elnökének üdvözlő szavaival kezdődött. Ezután a település oktatási intézményei: az óvoda, az alapiskola és a művészeti iskola diákjainak közös kultúrműsora következett. A kisebb és nagyobb gyerekek versekkel, dalokkal, táncokkal köszöntötték anyukáikat, nagymamáikat s a szép számban megjelent közönséget. Tarka programjukat az iskola énekkarának fellépése koronázta meg.

Üde színfoltja volt az ünnepségnek, amikor a legifjabb óvodás, aki társaival ugyan még nem mert felállni a színpadra, „magához ragadta” a mikrofont, s a közönség előtt elszavalta első sorban ülő édesanyjának és nagymamáinak a versikéjét, meghatva ezzel nemcsak hozzátartozóit, de sok-sok édesanyát is egyben. Majd programon kívül az iskola volt pedagógusa, Molnár Margit anyaként és nagymamaként köszönte meg a fellépőknek és felkészítőiknek, hogy egy kellemes délutánnal örvendeztették meg a megjelenteket.

Németh Ágota


Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére