2013.03.06. - Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny járási forduló2013. március 6-án, Ipolyvarbón került sor a Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny járási fordulójára. Az Ipolyi Arnold Alapiskolát 14 tanuló képviselte a megmérettetésen, ahonnan valamennyi kategóriából az első helyezettek jutottak a Tornalján megrendezésre kerülő országos elődöntőbe. Az alapiskolák tanulói három korcsoportban versenyeztek próza és vers kategóriában. Az eredmények tekintetében nagyon szép sikert könyvelhetünk el járási szinten, hisz öt diákunk végzett első helyen, ketten második, ketten pedig harmadik helyezést értek el. Dobogós helyet elért diákjaink a következők:


I. kategória – vers, 1. hely: Pásztor Lili, 2. osztály

I. kategória – próza, 1. hely: Csáky Katinka, 3. osztály

II. kategória – vers, 1. hely: Hero Mónika, 6. osztály

II. kategória – próza, 1. hely: Csáky Máté, 5. osztály

III. kategória – próza, 1. hely: Zolcer Gábor, 8. osztály

I. kategória – vers, 2. hely: Hlavács Réka, 3. osztály

II. kategória – vers, 2. hely: Böjtös Natália, 4. osztály

II. kategória – próza, 3. hely: Kovács Bettina, 6. osztály

III. kategória – próza, 3. hely: Tóth Benjámin, 9. osztály

Kép és szöveg: -ná-, csemadokntv, Zolcer György

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére