2015.03.12. - Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny járási fordulója

2015. március 12-én került sor a TMOVPV járási döntőjére Ipolybalogon, az alapiskolában. A több mint negyven versenyző három korcsoportban, vers és próza kategóriában mérettette meg magát. A zsűri tagjai Balassagyarmatról érkeztek, volt köztük nyugalmazott és aktív magyartanár, drámaszakos pedagógus, könyvtáros. A versenyen nagyon szép sikert értek el a helyi Ipolyi Arnold Alapiskola tanulói, akik 5 kategóriában is az első helyezést szerezték meg. Ezenkívül több második, ill. harmadik helyet is szereztek az iskola tanulói. A nagykürtösi járási versenyről az első helyezettek jutottak tovább az országos elődöntőbe, amelyre március 26-án kerül sor Losoncon. A továbbjutóknak és a helyezetteknek gratulálunk, de mellettük minden résztvevő dicséretet érdemel, hisz az iskolai fordulóból továbbjutva ők voltak azok, akik képviselték iskolánkat e nemes versenyen.

-ná-

A Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny járási fordulójának eredményei PDF formátumban

A Tompa Mihály Országos Vers- és Prózamondó Verseny járási fordulójának eredménye-Ipolyi Arnold Alapiskola PDF formátumban

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére