2015.04.22. - A Föld napja

Minden évben hagyományosan megrendezésre kerül a Föld napja, az idei év sem volt ez alól kivétel. Először néhány 8.-os lány prezentációt adott elő erről a napról, melyet a folyosón, kivetítőn keresztül nézhettek meg a gyerekek. Ki volt hirdetve egy verseny, melyben az osztályok tisztaságát és díszítését figyelték, ennek kiértékelése következett. A versenyt az első és az ötödik osztály nyerte, akik tortát kaptak jutalomként. 2015 a fosszilis tüzelőanyagok éve, ehhez a témához kapcsolódóan egy filmet néztünk meg az olaj fontosságáról, ill. hiányáról. Ezt követően faültetésre került sor az iskola udvarában. Az előző évhez hasonlóan az osztályok utcák szerint szemetet szedtek a faluban, az alsó tagozatos ügyes kis kezecskék az iskola udvarát szépítették.

8. osztály tanulói

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére