2015.05.06. - Katedra Alsó Tagozatos Verseny -Dunaszerdahely

A Katedra Alsó Tagozatos Verseny döntőjét, ahová 5 forduló után szerencsésen bejutottunk, egy szerdai napon rendezték meg Dunaszerdahelyen.

A döntőbe velünk együtt 15 csapat került be. Mi a 11-es számot húztuk, az lett a VIRÉMA nevű csapatunk titkos száma. A délelőtt folyamán 8 fordulón keresztül kellett megoldanunk különböző típusú feladatokat. Volt köztük keresztrejtvény, matematikai feladat, kérdés-felelet, játékos logikai feladat… Az utolsó feladatban rajzolnunk is kellett. Amikor a verseny lezajlott, kaptunk egy kis pihenőt, amíg összeszámolták a pontjainkat, és eldöntötték a helyezéseket. Már nagyon izgultunk. Amikor ünnepélyesen kihirdették a végeredményt, a helyezéseket hátulról mondták. Mikor kiderült, hogy a második helyezés sem a miénk lett, majdnem kiugrottunk a bőrünkből, mert így már csak mi lehettünk az elsők.

Nagyon örültünk, hogy megnyertük a versenyt. Reméljük, jövőre is újra ott lehetünk majd a legjobbak között.

VIRÉMA csapat (Zolcer Viktória, Balázs Réka Mária és Bodzsár Marcsi)

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére