2015.05.10. - Anyák napja

Május második vasárnapján került sor az Ipolyi Arnold Alapiskolában a hagyományos anyák napi ünnepségre. Az alapiskola tanulóin kívül az Ipolybalogi Művészeti Alapiskola diákjai is felléptek a műsorban, hogy tudásukat megmutatva különféle versekkel, dalokkal, zeneszámokkal, tánccal, jelenettel, énekekkel szórakoztassák a szépszámú közönséget. Molnár Barnabás igazgató úr köszöntője után az alsó tagozatos kisdiákok és a felső tagozat tanulói a művészeti iskolások hangszereseivel váltakozva léptek a közönség elé, és adták elő programjaikat. A hálás közönség pedig tapssal jutalmazta fellépésüket. A művészeti iskola kamarazenekara Kiss Kristóf tanár úr vezetésével, az alapiskola énekkara pedig Hugyecz Zolcer Erika tanító néni irányításával aratott nagy sikert a nézők körében. Nemkülönben a sokoldalú és tehetséges Csáky Máté is, aki hegedűjátékával többször is elkápráztatta a publikumot, de sikere volt vásári kikiáltóként is a felső tagozatosok jelenetében. Tehetsége nemcsak idehaza ismert, hisz a közelmúltban a Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny országos döntőjében kategóriájában a zsűri különdíját kapta meg. Természetesen valamennyi szereplőnek jár a dicséret és a köszönet, hogy idejüket és energiájukat nem sajnálva szebbé tették az édesanyáknak ezt a szép ünnepnapját.

-né-

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére