2018.03.08. - Tompa Mihály Országos Verseny – járási forduló

2018. március 8-án Ipolynyéken került sor a Tompa Mihály Országos Verseny járási fordulójára. Az Ipolyi Arnold Alapiskolát 14 tanuló képviselte a megmérettetésen, s közülük ketten jutottak tovább az országos elődöntőbe, amely Losoncon kerül megrendezésre. A továbbjutóknak, helyezetteknek és résztvevőknek egyaránt gratulálunk, hisz valamennyien szépen teljesítettek, és csak a dicséret hangján szólhatunk teljesítményükről. Helyezést elérő tanulóink:

VERS I. kategória:

3. helyezett: Bakos Kincső, Ipolybalog

VERS III. kategória:

1. helyezett: Hlavács Réka, Ipolybalog

3. helyezett: Pásztor Lili, Ipolybalog

PRÓZA I. kategória:

2. helyezett: Rados Franciska, Ipolybalog

PRÓZA II. kategória:

1. helyezett: Cibuľa Dominika, Ipolybalog

3. helyezett: Bakos Csenge, Ipolybalog

PRÓZA III. kategória:

2. helyezett: Csáky Katalin, Ipolybalog

3. helyezett: Böjtös Natália, Ipolybalog

-ná-

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére