2018.04.26. - Tompa Mihály Országos Verseny - döntő - Rimaszombat

2018. április 26. és 28. között zajlott a Tompa Mihály Országos Verseny döntője Rimaszombatban. A szlovákiai magyar előadók számára kiírt vers- és prózamondó verseny immár 27. alkalommal került megrendezésre, melynek során közel 180 produkciót mutatott be a több mint 300 előadó. Az idei évben az Ipolyi Arnold Alapiskolát - valamint az alapiskolások három kategóriájának viszonylatában a Nagykürtösi járást - iskolánk 5. osztályos diákja, Cibuľa Dominika képviselte. A színvonalas mezőnyben Dominika nagyon szépen szerepelt, előadását ezüst sávos minősítéssel díjazta a szakmai zsűri. A teljesítményhez szívből gratulálunk, és további eredményes szereplést kívánunk tehetséges diákunknak!

-ná-

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére