2019.03.16. - Tanulmányi kirándulás – Budapest

Március 16-án Budapestre látogatott iskolánk 24 tanulója, akik a Rákóczi Szövetség és a Budapesti Klauzál Lions Klub vezetője, Radnainé dr. Fogarasi Katalin jóvoltából az Erkel Színházban megtekinthették a János vitéz c. daljátékot. A monumentális díszletek, a zenekar, a több tucatnyi énekes és természetesen a szereplők énekhangja és játéka is elvarázsolta a színházban összegyűlt mintegy 1600 magyarországi és határon túl diákot, akik kísérőikkel együtt lehettek részesei a nagyszerű előadásnak. További programként meglátogatták a Parlamentet, ahol az épület maga is, de leginkább a Szent Korona és a koronázási ékszerek kötötték le a gyerekek figyelmét. Szórakoztató, tanulságos és egyben hasznos tanulmányi kirándulás részesei lehettek, amiért köszönet jár a szervezőknek és a támogatóknak.

-ná-


Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére