2019.06.13. - FF CUP 2019 - Sportversenyek - Ipolyság

Iskolànk felsőtagozatos asztalitenisz és fociválogatotja ma részt vett Ipolyságon az FF Kupán, ahol eredményes napot zártunk. Örömmel fogadtuk el az egyházi suli meghívását, ahol tavaly is sikeresen szerepeltünk! Idén aranyéremmel és kupával / na meg egy csomó ajándékkal / térhetett haza K. Csilla és V. Misi, akik asztaliteniszben veretlenül lettek elsők. Bronzérmes lett K. Fanni és N. Lóri. Focicsapatunk ezüstérmet szerzett, ahol is a hazai csapatot nagy arányban legyőztük, viszont a Pongrácz Lajos Alapiskola csapatától 5-4-es vereséget szenvedtünk egy jó iramú mérkőzésen. Gratula minden diákunknak, akik ebben a hőségben is képviselték iskolánkat. Köszönet a szervezőknek az ajándékokért, a sok üdítőért és az ebédért is. Jövőre ismét ugyanitt, ugyanekkor.

Stricho József

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére