2019.11.18. - Diáknap

2019. november 18-án iskolánkban diákjaink számára megrendezésre került a Diáknap. A tanulók programok keretében próbálhatták ki magukat, versenghettek egymással. A napot Uhrík Monika tanító néni avatásával indítottuk. A felsős tanulók programjai Harry Potter jegyében teltek, ahol a diákok kvízjátékban mérték össze tudásukat. A kis elsőseinkről sem feledkeztünk meg, hiszen őket is hivatalos iskolapolgárrá - Csibékké avattuk. Az alsós tanulókat az iskola tornatermében ügyességi játékok várták, amiben a többi diákjaink is kipróbálhatták magukat. A napot egy közös röplabda a tanítókkal, valamint a kicsiknek zumba és mini disco zárta. A tízórai mellé minden diákunknak forró kakaóval kedveskedtünk. Jó hangulatú, sikeres programokat sikerült megvalósítani ebben a tanévben is a DÖK szervezésében.

Bolgár Erika