2020.01.26-31. - Sítúra

Vasárnap délután izgatottan indultunk a buszhoz. A pakolás, elhelyezkedés és a másik iskola tanulóinak felvétele után elindultunk a hosszú útra. Mikor odaértünk, örömmel tapasztaltam, hogy Polomkán van hó! Nagyon vártam már, hogy megkapjuk a szobákat. Miután berendezkedtünk, elmentünk vacsorázni. Hát, az étel nem volt valami ötcsillagos fogás!!! Másnap reggeli után kis idővel elindultunk a sípályára. Megtanulhattuk, hogy hogyan kell belehelyezni a sícipőt a kötésbe, és hogyan kivenni. Majd el is kellett indulni egy darabon lefelé, ami nekem eséssel végződött. Délben az ebéd nem volt valami jó, de az egész héten max. 1-2 kaja lehetett, ami ízlett. A délutáni gyakorlás után már fáradtabbak voltunk. Este viszont volt, ahol szólt a zene. A következő napokban megismerkedtünk a felvonóval, ami először számomra még idegennek tűnt. Aztán megszoktam. Mentünk feljebb a hegyre, és egy nagyobb lejtőt is le kellett győznünk. Nekem egy nagyon szuper élmény volt, és remélem, hogy mehetünk jövőre is.

Dominika, 7. o.