2020.03.13. - Március 15.

A koronavírus-járvány miatt ugyan elmarad a március a 15-i megemlékezésünk, de az iskola közösségi termét már „felkészítettük” az ünneplésre. Nemzeti színű papírdíszek, újrahasznosított, kupakokból álló kokárda, szabadságharc témájú faliújság díszíti az iskola nagyfolyosóját, ami emlékezteti a tanulókat az 1848/49-es forradalom és szabadságharc 172. évfordulójára. Az idei megemlékezésünk tehát igazán rendhagyó lesz, hisz a tervezett nyilvános ünnepségek helyett mindenki otthonában, a tévékészülékek segítségével emlékezhet a magyar történelem e jeles eseményére. Felső tagozatosaink pedig a Szent György Lovagrendtől március 15-i ajándékként megkapott Forradalmaink c. könyv segítségével mélyíthetik el ismereteiket a magyar nép három évszázadának szabadságharcairól. A könyvadományért köszönet a felajánlónak!!!

-na-

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére