2021.12.17. - Karácsonyi műsor

Minden karácsony más egy kicsit. Jó esetben esik a hó, rossz esetben latyakos az idő, de a fenyőfa illata, a finomságok, a csomagok, az ajándékozás izgalma mindig megadják az ünnep hangulatát.

Az idei karácsonyra ez fokozottan érvényes. Legszebb ünnepünket idén is a világjárvány árnyékolja be. Ezzel együtt lehetőségeink is behatároltak lettek, szokásaink pedig megváltoztak.

Ez az ünnep arra is figyelmeztet bennünket, hogy nem azt kell észrevennünk, amiben különbözünk a másiktól, hanem azt, amiben hasonlítunk egymásra. Azt, ami összeköt bennünket. Ezekkel a gondolatokkal kívánunk szívmelengető, áldásos ünnepeket minden kedves szülőnek, meglepetésül szánva pár rövidke karácsonyi videót is abban a reményben, hogy jövőre újra élőben is találkozhatunk majd erőben és egészségben. Legyen a karácsony meghitt, békés, örömteli minden otthonban!
Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére