2022.09.30. - Tisztelgés II. Erzsébet angol királynő előtt

II. Erzsébet halála alkalmából az angolórán meghirdetett prezentációkészítő versenyen a 6-9. osztályok vettek részt. Osztályonként önállóan dolgozták ki a prezentációkat, miközben ők feleltek a PPT tartalmáért, összeállításáért és előadásmódjáért. Kiváló, egyedi kivitelezésű munkák születtek, amiért sok-sok dicséretet kaptak a külföldi bírálóktól (angol, ausztrál és galántai angoltanároktól). Minden osztály fantasztikusan teljesített, mindenkire büszke vagyok. Győztesként a 6. osztály került ki a megmérettetésből, köztük Nemcsok Abigél és Stricho Maya, akik közvetlen, magas szintű előadásukkal osztatlan sikert arattak, és ezzel megszerezték osztályuknak a jutalomkirándulást. Mindenkinek köszönöm a munkát és a részvételt, és remélem, hogy ez még csak a kezedet!

Szecsei Csilla

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére