2023.02.21. - Maszkabál

szökjünk, tomboljunk.

Itt a farsang,

pörögjenek citerák”

Jelmez, tánc, mulatság, jókedv, és fánk! A farsang ezek nélkül nem is igazán farsang.

Idén is a megszokott, nagy készülődéssel rendeztük meg, február 21-én az iskolánkban a farsangi jelmezbált. A levegőben tapintható volt az izgatottság. A gyerek már izgatottan várták, hogy megmutassák szebbnél szebb maskaráikat, melyet a szüleikkel, nagyszüleikkel készítettek.

Volt itt minden, tank, DJ, hercegnő, kukás, hőlégballon, kéményseprő a kéményben, Minecraft figura, erőművész, felmosó mop, pompom lány, NASA űrhajó. Személyes ellátogatott hozzánk Wednesday, Michael Jackson, Alvin és a mókusok…és még sorolhatnám a szebbnél szebb jelmezeket, de a képek magukért beszélnek.

A nap egyik fénypontja a kilencedik osztály műsora volt, akik egy vicces, zenés, táncos roma lagzival lepte meg a kedves közönséget!

Köszönet a felkészítésért Cseri Berni tanító néninek és az osztályfőnöknek, Stricho tanító bácsinak!

A nyertes maszkok nagyon szép díjakat vehettek át.

Ezúton köszönet a szponzoroknak /Szülői Szövetség, Electroland, György Ferenc lelkiatya, Régi Tamás / a mindennemű támogatásért!

Legvégül köszönet jár minden kedves kollégának a sok segítségért!

Mgr. Bolgár Erika - a szülői szövetség elnöke