2023.05.26. - Anyanyelvünk összeköt

Ezzel a címmel került megrendezésre Ipolyságon 2023. május 26-án a Pongrácz Lajos Alapiskola hagyományos vers- és prózamondó versenye alsó tagozatosok számára. A koronavírus-járvány miatt az utóbbi 3 évben nem tudták megrendezni a versenyt, de az idén újból sor került rá mintegy 50 kisdiák részvételével, akik szlovákiai és magyarországi iskolákból érkezve mutatták meg tehetségüket az előadó-művészet terén. Az Ipolyi Arnold Alapiskolát 4 tanuló, mégpedig a 2. osztályból Feterik Noe és Škerlec Nimród, a 3.-ból Molnár Márton és a 4. osztályból Cseri Emma képviselte. A zsűri értékelése alapján Molnár Marci arany sávos, a többiek pedig ezüst sávos besorolást kaptak. Valamennyi tehetséges kisdiákunknak gratulálunk, és további sikeres szerepléseket kívánunk!

-ná-

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére