2023.06.26. - Kirándulás - Göd - 7.osztály

Az idei osztálykirandulás helyszínéül a gödi Dunakaland Kalandparkot választottuk, mely a Dunakanyarban található. A nap első programjai a csapatépítő feladatok, megmérettetések voltak. Ezek során kiderült, mennyire tudunk együtt dolgozni, ki miben tudja segíteni vagy épp gátolni a másikat. A bátorságunkat a Kalandpark központi elemén, a kötélpályán bizonyítottuk 1-13 méteres magasságban. A kötélpályák bejárása során páratlan kilátás nyílt a Pilisre és a szinte lábunk alatt hömpölygő Dunára. De kipróbáltuk a sárkányhajózást, lasertag fegyverekkel lézercsatáztunk, majd a GPS pontkeresőprogram során felmértük, mennyire vagyunk jók a tájékozódásban és kincskeresésben. A GPS - pontokon más-más kihívás várt bennünket, de tény, hogy minden állomáson szükség volt a kreativitásunkra, találékonyságunkra és legfőképpen CSAPATMUNKÁRA.

Cseri Bernadett

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére