2023.06.27. - Kirándulás - Budapest - 8.osztály

Az osztály 2023.6.27-én osztálykiránduláson vett részt Budapesten. Kihasználva a lehetőséget iskolánk kisbuszával utaztunk, kényelmesen…. Hogy megismerkedjünk a pesti tömegközlekedéssel, bérletet vettünk, kipróbáltuk a metrót, villamost, buszt… Így érkeztünk meg első programunkhoz, a Budai Várba, ahol részt vettünk az Örökség című interaktív küldetésen, ezáltal megismertük a Vár jellegzetes hírességeit.

A várból a Westendbe villamosoztunk, ahol egy kis szabad program következett. Az időjárás olyan kellemes városnézős volt, így nem hagyhattuk ki a Parlamentet, majd ezt követően lesétáltunk a Duna-partra, ahol megnéztük a holokauszt áldozatainak emlékművét.

A nap legvártabb programja következett, gokartozni voltunk.Az elektromos gokartok, fények, sebesség és a versenyhelyzet felejthetetlen élménnyel gazdagított…. Reméljük, hogy nem utoljára voltunk itt! Fáradtan ugyan, de élményekben gazdagon értünk haza.

Molnár Tamás

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére