2023.09.12. - Beiratkozási ösztöndíjak átadása

A beiratkozási ösztöndíjak átadása a Rákóczi Szövetség magyar iskolaválasztási programjának a része, ezzel a támogatással mond köszönetet a Szövetség az iskolakezdő kisdiákok szüleinek a felelős döntésükért, hogy a magyar iskolát, ezzel pedig a magyar kultúrát és magyar jövőt választották gyermeküknek. Kárpát-medence-szerte közel 9000 magyar külhoni kisiskolás részesül a támogatásban.

Ünnepélyes keretek közt a Rákóczi Szövetség részéről Csizmadia Anna elnöki titkárságvezető és Chirico Valentino munkatárs, valamint Pulisch József, Csévharaszt Község polgármestere adták át az ösztöndíjakat és az ajándékkönyveket a kedves szülőknek és iskolakezdő gyermekeiknek.

Köszönet a szülőknek és a Rákóczi Szövetségnek!

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére