2023.09.29. - Az ember és a természet napja

Az ember és a természet napjának keretén belül gyalogtúráztunk a nagycsalomjai Romtemplomhoz /Pusztatemplom/, ahol Németh Ágota tanárnő rövid történelem órát tartott a hely bemutatásáról! Ezután a falumúzeumot látogattuk meg, ahol a helyi önkormányzat révén egy kis frissítő is várt minket, ami a nagy melegben jól is esett! Ezúton is köszönet érte! Folytattuk utunkat a helyi Katonai bunker felé, ahol ismét Ágota kollegina világosította fel a diákokat a bunkerek funkciójáról a II. világháború idején! Visszatérve a falumúzeumhoz az előre megrendelt pizza várt mindenkit, hogy a hazaútra újjult erővel vághassunk neki! Összvissz 15 km gyaloglás sikeredett erre a napra. Tartalmas napon vagyunk túl ,az időjárás is kedvezett, így kellemesen el is fáradtunk a nap végére! Köszönet Csilla tanárnőnek a szervezésért!!!

Stricho József

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére