2023.11.27. - Tanulmányi verseny - Erdőkertes

Iskolánk tanulói ismét dobogós 🥉🥈helyeket hoztak el egy rangos versenyről!!! A Neumann napi vetélkedőn két csapattal is képviseltettük magunkat Erdőkertesen! Az általános műveltségen alapuló versenyen iskolánk “top kategóriás” tanulói vettek részt két korosztályban is, ami magába foglalta a matematikai, fizikai, kémiai, földrajzi, biológiai, informatikai és egyéb tantárgyak magasfokú ismeretét!

Azonban ez sem volt mindig elég, a kreativitás is fontos szempont volt! A fiatalabb korosztályosok közül Maya, Jázmin, Ádám és Nikolas összeállítású “Zsiványok” csapatunk a 3.🥉helyezést érte el, míg az “idősebb” korosztályban Ritu, Tomi, Ede, Erik összeállítású “Agymenők”csapata a 2.🥈helyezést érte el👍👍👍!!!

A magas színvonalú rendezés miatt csak köszönetet tudunk mondani testvériskolánknak, nagyon jó hangulatban tértünk haza, persze a jól megérdemelt McDonald’s sem maradhatott ki😂😂😂!!!Gratula srácok és sráclányok❤️❤️❤️!!! Nagyon büszkék vagyunk Rátok👍👍👍!!!

-sj-

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére