2024.04.17. - Járási MIDI COOL röplabda torna – Nagykürtös

Lányaink a tegnapi fárasztó nap után ma egy újabb hosszú bajnokságnak néztek elébe. Részt vettek a MIDI COOL VOLLEY járási fordulóján Tomi tanító bácsival, ahol megjegyzem, először indult az iskolánk.

A nyolc induló csapat két csoportban folytatta a küzdelmeket. Csapatunknak sikerült továbbjutni 2 győzelemmel és 1 vereséggel, így a harmadik helyért játszhattak.

Sajnos a hosszú várakozás /majd 3 óra!!!/ nem tett jót a már játékba lendülő csajoknak és szoros meccsen alul maradtak. Az elért 4. helyezéshez hatalmas gratuláció társul, hiszen elsőre, ilyen tornán, nagyon szép és kiváló eredmény.

Jövőre pedig a Ti évetek lesz!!!

Büszkék vagyunk az ügyes röpiseinkre is: Maya, Abi, Sári, Rebi, Leti, Cloé, Odi

Stricho József

Kapcsolódó dokumentumok

Vissza az oldal tetejére